עב EN العر
למרחב הלמידה

טכנולוגיות

אנו מאמינים בסביבות טכנולוגיות חדשניות, ומספקים לבתי הספר מערכות לניהול למידה מאושרות על ידי משרד החינוך. הקצב המהיר של ההתקדמות הטכנולוגית מניע אותנו לחדש כל הזמן ולהתאים את הפתרונות שלנו כדי לענות על הצרכים המתפתחים בעולם החינוך.

EduIL
מרחב הלמידה של ישראל

מרחב הלמידה הגדול בישראל עם מיליון משתתפים המחוברים לסביבת ענן מאובטחת ומאושרת ע״י משרד החינוך הכוללת יישומי למידה מרחוק.

בסביבה שלנו תמצאו מגוון יישומים שיאפשרו לכם לנהל את הלמידה בשגרה ובחירום. ניהול קבוצות לימוד, חיבור ליישומי ענן המובילים של Microsoft ו-Google, ניהול מפגשים מקוונים, אפשרות ליצירה ומעקב אחר מטלות התלמידים, יישומים ללמידה שיתופית ועוד.

ספרו לי עוד

Schooly
מערכת ניהול פדגוגי

מערכת לניהול פדגוגי המאפשרת ניהול ציונים ונוכחות, ניהול תעודות, ניהול מערכת שעות לבית ספר ועוד.

המערכת כוללת סל של מוצרים ושירותים לבתי ספר הכולל ניהול פדגוגי מלא כולל תעודות, הערכות, אירועי משמעת והצלחות וכן כלים חכמים לבניית מערכת שעות ייחודית מסוגה בעולם שפיתחנו יחד עם חוקרים בטכניון. המערכת מסייעת לצוותי ההוראה לנהל את בית הספר במטרה לאפשר להם להתנהל כארגון יעיל וחדשני – לשפר ביצועים, לחסוך זמן ומשאבים להרים ראש ולצעוד לעתיד חינוכי מתקדם לילדינו.

ספרו לי עוד

Sisma
פיתוח פורטלים בית ספריים

פיתוח פורטלים לתוכניות ייחודיות ובתי ספר בהתאמה אישית בהתאם להנחיות משרד החינוך.

ל"סיסמה לכל תלמיד" ניסיון רב שנים באפיון, עיצוב והתאמה של פורטלים שונים למטרות חינוכיות. לאורך השנים פיתחנו תבניות ומודולים ייחודיים שנותנים מענה מיטבי בהלימה לצרכים המשתנים של בתי הספר והפרויקטים השונים בשדה החינוכי - חברתי.

ספרו לי עוד

הצטרפו אלינו למסע לאפשר לכל
ילד וילדה הזדמנות שווה

انضموا الينا إلى المسار لنؤمن لكل طفل
وطفلة فرصة متساوية

Join us on a journey to provide every boy
and girl with equal opportunities